Szlachetna paczka

opublikowane: 24 lis 2014, 03:00 przez Marek Fularz

W tym roku nasza szkoła postanowiła przyłączyć się do ogólnopolskiej akcji SZLACHETNA PACZKA. Wspólnie z uczniami, rodzicami i nauczycielami będziemy przygotowywać świąteczną paczkę dla jednej z rodzin bogatyńskich. Już teraz apelujemy do wszystkich o pomoc. Przez trzy tygodnie będziemy zbierać potrzebne nowe rzeczy:

•  podstawowe produkty żywnościowe: herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, konserwy mięsne, konserwy rybne, warzywa w puszkach, płatki śniadaniowe, mleko
  •  potrzebne środki czystości: proszek do prania, płyny czyszczące, płyn do mycia naczyń, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, mydło/żel myjący
  •  pomoce szkolne: zeszyty, bloki, kredki, farbki, plastelina, papier kolorowy, nożyczki, klej, piórnik, przybory do pisania
  •  wyposażenie mieszkania: kołdra, koc, poduszka, pościel, ręczniki

W czasie świątecznego pikniku (5 grudnia) zorganizowana będzie zbiórka pieniędzy na zakup nowej odzieży dla dzieci z wybranej przez nas rodziny.

Zbiórka rzeczy odbywać się będzie w świetlicy szkolnej.

Szkolne koło PCK