Spotkanie informacyjne dotyczące zapisów dzieci do klasy 1 na rok szkolny 2017/2018

opublikowane: 6 kwi 2017, 00:39 przez Marek Fularz

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Bogatyni
zaprasza wszystkich rodziców dzieci z rocznika:

·             2010 – dotyczy wszystkich dzieci

·             2011 – (osoby chętne do zapisania dziecka do klasy 1)

zamieszkałych w obwodzie szkoły tj.

(Aleja Solidarności, Armii Krajowej, gen. Józefa Bema, Białogórska, Biskupia, pl. Bohaterów Warszawy, Marszałka Józefa Piłsudskiego i ul. Danuty Siedzikówny - Inki), Bolesława Chrobrego, Ignacego Daszyńskiego, Dworcowa, Dworska, Dzika, Jagiellońska, Kazimierza Jagiellończyka, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Krzywa, Kurzańska, Ludowa, 1 Maja, Mieszka I, Nadbrzeżna, Partyzantów, Piastowska, Polna, Przodowników Pracy, Henryka Sienkiewicza, Marii Skłodowskiej-Curie, Spółdzielcza, Strumykowa, Śmiała, Stefana Batorego, Zygmunta Starego, Turowska, Aleja Żytawska, Generała Władysława Andersa, Włókiennicza, Wspólna, Stanisława Wyspiańskiego, Zamknięta, Zgorzelecka, Zwycięstwa, Tadeusza Kościuszki (nr od 1 do 59)
na spotkanie informacyjne dotyczące zapisów dzieci do klasy 1
na rok szkolny 2017/2018
Spotkanie odbędzie się dnia 26.04.2017 r. (środa)
o godzinie 16.00 w stołówce szkolnej.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Bogatyni

mgr Marta Bodziony