Aktualności‎ > ‎

Rodzinny Piknik Bożonarodzeniowy

opublikowane: 7 gru 2015, 12:58 przez Marek Fularz
Dyrekcja, nauczyciele i rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz PSPiA KLANZA oddział w Bogatyni serdecznie zapraszają wszystkich uczniów wraz z rodzinami na piąty już Rodzinny Piknik Bożonarodzeniowy. 
Piknik świąteczny jest w naszej szkole wydarzeniem, które łączy pokolenia. Tak jak co roku nie zabraknie atrakcji dla małych, większych i największych, a szukać ich będzie można aż na 15 stanowiskach. W tym roku nowością piknikową jest malowanie twarzy oraz kwiatki, zwierzaki i inne dziwy z balonów. Miłośników rękodzieła zapraszamy na stanowiska do stołówki szkolnej, gdzie będzie można własnoręcznie wyczarować cuda i cudeńka, które mogą być oryginalnym upominkiem świątecznym dla bliskich bądź ozdobą domu. 
Tym, którzy chcą wyzwolić się z nadmiaru energii i korzystnie ją zainwestować, proponujemy stanowiska sprawnościowo – cyrkowe. Myślicieli zachęcamy do gier logicznych, zaś dla najmłodszych będzie przygotowana specjalna sala zabaw. Wytchnienie znajdziemy w piknikowej kawiarence przy kawie, herbacie wybornym, domowym cieście, o które jak zawsze zadbają nasi niezawodni rodzice. 
Przypominamy wszystkim uczestnikom, że za dzieci (zwłaszcza te najmłodsze) odpowiadają rodzice. Prosimy też przynieść ze sobą torebki lub pudełka na rękodzieła. Bawimy się w piątek 11 grudnia od godz.16.00 do 19.00 na parterze szkoły. 
Do zobaczenia!
Comments