Przygotowania do Kiermaszu Świątecznego w świetlicy szkolnej

opublikowane: 4 gru 2017, 03:07 przez Marek Fularz
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż…
Jak co roku chcemy je Wam umilić, tworząc dekoracje świąteczne, które będzie można podziwiać i oczywiście kupić na organizowanym przez nas kiermaszu przedświątecznym 15 grudnia 2017 r.
W świetlicy szkolnej pod okiem wychowawców uczniowie wykonują piękne choinki, stroiki świąteczne, kartki, bombki. Dzieci tworzą prace zgodnie ze swoimi możliwościami i umiejętnościami. Mogą także wprowadzać własne pomysły i sposób ich wykonania zachowując charakter i symbolikę związaną ze świętami Bożego Narodzenia. Udział w przygotowaniach do kiermaszu jest świetną okazją do refleksji nad tym, co przetrwało w naszych domach z dawnych tradycji i zwyczajów.
Dzięki pomysłom pań: Ani, Beatki, Marty i Iwony powstały piękne, niepowtarzalne ozdoby. Rokrocznie nasze działania wspiera również pani Ewa Rozmarynowska z uczniami starszych klas.
Kiermasz Bożonarodzeniowy organizowany jest przede wszystkim z myślą o uczniach, rodzicach i nauczycielach szkoły. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na budowę placu zabaw przy szkole.
Zachęcamy do udziału w kiermaszu, gdyż cel jest szczytny, a ozdoby własnoręcznie wykonane, piękne i niepowtarzalne!