Konkurs - Polskie i niemieckie tradycje bożonarodzeniowe – podobieństwa i różnice

opublikowane: 6 lis 2017, 04:03 przez Marek Fularz

Szanowni Państwo

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni oraz  Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater w Bogatyni  zapraszają Państwa do udziału w konkursie plastycznym:

„Polskie i niemieckie tradycje bożonarodzeniowe  –  podobieństwa i różnice”

Konkurs adresowany jest do wszystkich osób zainteresowanych kultywowaniem tradycji.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej podobieństwa i różnice między polską a niemiecką tradycją bożonarodzeniową.

Udział w Konkursie polega na wykonaniu prac plastycznych indywidualnie lub/i w grupie dwu- lub trzyosobowej.

Prace mogą być wykonywane w dowolnej technice plastycznej płaskiej lub półpłaskiej, w formacie A2 lub większym.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów wszystkich typów szkół oraz ich rodziny.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 08.12.2017 r. na adres:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Emilii Plater
Plac Bohaterów Warszawy 1
59-920 Bogatynia

Z dopiskiem „Konkurs plastyczny”

W załączniku przesyłamy Państwu regulamin konkursu.

Życzymy samych sukcesów.

Lucyna Bzowska: l.bzowska@klanza.org.pl